Det är vi som är Takcentrum

Home / Det är vi som är Takcentrum

HUVUDKONTOR

Adress: Box 42218, 126 17 Hägersten
Besök oss på: Västbergavägen 43, Västberga Industriområde
Telefon: +46 (0) 8 89 01 09
Epost: hk@takcentrum.se

Öppettider:
Mån-torsd 07:30 - 16:00
Fredag 07:30-15:00
Dag före röd dag 07:30-13:00

Butik och Kundcenter Stockholm

Adress: Västbergavägen 43, Västberga Industriområde,
126 30  Hägersten
E-post:  kundcenter@takcentrum.se
+46 (0) 8 744 40 40

Öppettider:
Mån-tor 07:00 - 16:00
Fre 07:00 - 15:00
Dag före röd dag 07:00-13:00

Mikael Post
Ansvarig kundcenter och lager
Försäljning, ansvarig PIR
E-post: mikael.post@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 58

Noomi Törngren
Försäljning, ansvarig Taksäkerhet
E-post: noomi.torngren@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 53

Agneta Wallberg
Försäljning och försäljningsstöd, ansvarig Resitrix
E-post: agneta.wallberg@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 51

Marknad och support

Agneta Wallberg
E-post: agneta.wallberg@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 51

Sälj

Hosein Aminy
Säljare region Stockholm Mälardalen och Norr
E-post: hosein.aminy@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 55

Mikael Post
Säljare region Väst
E-post: mikael.post@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 58

Administration

Hosein Aminy
VD, marknadsansvarig
E-post: hosein.aminy@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 55

Esin Erdal
Ekonomiansvarig
E-post: esin.erdal@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 56

Agneta Wallberg
Kundfakturor
E-post: agneta.wallberg@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 8 522 320 51

Lager och logistik Stockholm

Andreas Ström
Lager
E-post: lager@takcentrum.se
Direktnummer: +46 (0) 522 320 57

Vi effektiviserar och centraliserar 

Alla leveranser till och från oss sker nu till/från Hägersten, Stockholm
Beställningar: +46 (0) 8 744 40 40

Skicka mail till oss

Vad tyckte du om informationen på den här sidan?
DåligBra
(2 personer har röstat.)
Loading...